top of page

śr., 26 kwi

|

Platforma Zoom

Warsztat Online: Wewnętrzna Czarownica 26-27 kwietnia

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Warsztat Online: Wewnętrzna Czarownica 26-27 kwietnia
Warsztat Online: Wewnętrzna Czarownica 26-27 kwietnia

Czas i lokalizacja

26 kwi 2023, 17:00 CEST – 27 kwi 2023, 21:00 CEST

Platforma Zoom

O wydarzeniu

Zapraszam serdecznie na warsztaty „Wewnętrzna Czarownica”

"Wiedźma to ta, która w każdej chwili życia potrafi odnaleźć w sobie spokój. Wiedźma to ta, która wie, że empatia jest darem, a nie przekleństwem. Wiedźma to ta, która nie boi się iść pod prąd i zawsze pozostaje sobą. Wiedźma to ta, która widzi to, czego inni nie chcą dostrzegać. Wiedźma to ta, która wybacza słabości – tak sobie, jak i innym. Wiedźma to ta, która wie, iż każdy człowiek jest częścią świata i zasługuje na miłość." A. K.G. W niezwykłej grupie kobiet będziemy :

- wracać do momentu kiedy została odebrana lub zablokowana nam nasza wewnętrzna siła - odblokowywać wewnętrzną intuicję, jasnowidzenie, jasnosłyszenie, jasnoodczuwanie - uwalniać blokady, pieczęcie i ograniczające przekonania i programy - odkrywać swoje talenty i dary w poprzednich wcieleniach i łączyć się z nimi aby móc w pełni realizować swój potencjał w tym wcieleniu - wrócimy do kontaktu z Prasiłą Kobiecą - będziemy pracować z kobiecością, seksualnością, płodnością, kreatywnością - będziemy przywracać utraconą godność, szacunek i wewnętrzną Moc i łączyć się ze swoim Kobiecym Rodem – nauczymy się korzystania z błogosławieństw i wsparcia jego członkiń

To co mogę Ci zaoferować to bezpieczna kobieca przestrzeń pełna AKCEPTACJI I ZROZUMIENIA. Przestrzeń, w której nie musisz czuć się oceniana za to jak się czujesz. A wręcz odwrotnie - będziesz mogła poczuć się doceniona za to jaka jesteś.

INFORMACJE ORGANIZACYJNE: - Warsztaty odbywają się ONLINE na platformie Zoom -Link jest wysyłany automatycznie po dokonaniu rezerwacji.

LICZBA MIEJSC JEST OGRANICZONA.

Pracujemy w małych grupach po to, by zapewnić sobie jak największy komfort i swobodę do wyrażania siebie.

Jeśli się wahasz lub potrzebujesz więcej informacji, proszę skontaktuj się ze mną poprzez wysłanie maila na: ustawienia.invinity@gmail.com, gdzie odpowiem na twoje pytania.

Opcja

 • Ustawienie własne

  500,00 zł
  Sprzedaż zakończona
 • Bilet promocyjny

  350,00 zł
  + Opłata za obsługę 8,75 zł
  Wyprzedane

Suma

0,00 zł

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page