top of page
Zanim przystąpisz do sesji
Witaj, Jeśli jesteś zainteresowana/y pracą ze mną proszę, zapoznaj się z poniższymi informacjami

        Sesję możesz zarezerwować i opłacić pod linkiem: https://www.annawolff.pl/sesje-indywidualne lub: https://fb.com/book/anna.wolff.ustawienia.systemowe/  Jeżeli potrzebujesz szybszego kontaktu a nie ma odpowiedniego terminu dla Ciebie – skontaktuj się ze mną lub proszę rozważ opcję warsztatów stacjonarnych, które prowadzę w Krakowie, Wrocławiu i Warszawie oraz innych (aktualne miejsca znajdziesz w zakładce: https://www.annawolff.pl/warsztaty Lub warsztatami online odbywającymi się cyklicznie - informacje o bieżących, również na stronie www.annawolff.pl Jeżeli masz pytania lub chcesz zmienić datę sesji proszę zadzwoń pod numer 883 144 880, lub mailem: ustawienia.invinity@gmail.com. Sesje odbywają się na skype – znajdziesz mnie jako: Anna Wolff Ustawienia Systemowe. Jeśli pracujemy przez FB messenger - dodaj mnie do znajomych na profilu prywatnym abyśmy mogli używać kamerki Jeżeli sesja będzie odbywała się przez zoom, – wyślę Ci zaproszenie – link do spotkania online. Najwygodniej jest używać laptopa, przed sesją warto sprawdzić ustawienia w swoim komputerze - mikrofon i głośniki. https://zoom.us/ Należy ściągnąć tą aplikację na komputer a potem jedynie kliknąć w link, który przesyłam. Warsztat/sesję najlepiej odbywać w cichym, spokojnym miejscu, gdzie nikt nie będzie zakłócał Ci spokoju. Pracujemy z figurkami, wizualizacją, procesy odbywają się poprzez ciało - w stanie relaksacji, dlatego bardzo ważne jest aby można było się w tym czasie wyciszyć i skoncentrować na swoich wewnętrznych odczuciach i sygnałach z ciała. Jeśli chcesz notować – przygotuj coś do pisania. Jeżeli chcesz odwołać sesję – proszę zrób to co najmniej jeden dzień wcześniej – będę mogła powiadomić osoby, które czekają na liście rezerwowej na przyspieszenie terminu. Bardzo proszę Cię o punktualność – mam napięty grafik – jeśli spóźnienie wynikałoby z mojej winy, przedłużymy sesję o ten czas.

Ważne informacje:

1. Podczas sesji masz zagwarantowaną poufność i dyskrecję, będziemy się zwracać do siebie po imieniu – chyba, że wolisz inaczej.

2. Sesja ustawień systemowych nie jest sesją terapii – nie analizujemy wspólnie Twojego życia i historii. Moja praca polega na intuicyjnych wglądach w Twoją sytuację, odbywa się to zazwyczaj w ciszy i koncentracji. Czasem zadaje pytania, ale będę skupiona na patrzeniu w Twój system, co wymaga uważności i skupienia. 3. Jeśli pojawią się pytania, zadaj je bezpośrednio po sesji – ponieważ, w procesie jestem jedynie przewodnikiem, przez którego przepływają informacje – po sesji nie pamiętam jej szczegółów i przebiegu.

4. To jakie będą efekty sesji zależy od kilku czynników: - od stopnia złożoności problemu niektóre są wielowarstwowe i wymagają dłuższej pracy, od Twojego zaangażowania w proces zmian – emocjonalnych i mentalnych a także tego czy uwzględnisz moje sugestie. Ustawienia poszerzają świadomość, uwalniają to co trudne i ciężkie, niemniej codzienna praca nad zmianą nawyków myślowych i zachowania leży już po stronie osoby, która chce zmienić problematyczną sytuację. - niektórym klientom sugeruję rozważenie skorzystania z tradycyjnej terapii lub innej metody pracy. To ile pracy chcesz wykonać – to Twoja wola i decyzja, ja mogę Cię jedynie wspierać swoim doświadczeniem na drodze rozwoju. Moim celem w tej pracy jest Twoje dobro i rozwój, nie robię nic wbrew Temu co czujesz i na co się zgadzasz wewnętrznie. Sesja ma sens tylko wtedy, kiedy pozostajemy w pełnej szczerości i otwartości na proces.

5. Jeżeli poczuję, że tracisz skupienie, „odcinasz się” od bycia w kontakcie z sobą, poprzez nadmierne opowiadanie, przeskakiwanie z tematu na temat, będę łagodnie ingerować, przekierowując Twoją uwagę na istotne kwestie.

6. Sesja ustawień to nie sklep, do którego wchodzimy z listą zakupów, którą odhaczamy punkt po punkcie. Wybierz jeden kluczowy, najważniejszy temat, który jest dla Ciebie najtrudniejszy w danym momencie i który sprawia Ci najwięcej problemów. Pracujemy z jednym tematem – w czasie sesji pokazują się często tematy powiązane, wtedy idziemy za tym. W przypadku ustawień „mniej znaczy więcej” zazwyczaj. Jeśli chcesz rozwiązania większej ilości problemów rozważ udział w warsztatach – tam poza swoim ustawieniem możesz skorzystać z bycia w reprezentacji innych osób, co jest swego rodzaju darem i jednocześnie niejednokrotnie rozwiązaniem dla naszej sytuacji.

7. Nie wybieraj metody ustawień bez głębszej przyczyny – „bo może coś się pokaże”, nie proś mnie abym znalazła za Ciebie Twoje problemy – jeśli nie wiesz czego szukasz, czego potrzebujesz, spróbuj zacząć od tradycyjnej terapii, być może to lepsze i zdecydowanie tańsze rozwiązanie. Im silniejsza świadomość problemu – tym głębsza i bardziej uzdrawiająca praca ustawieniowa.

8. Po ustawieniu możesz, czuć się zmęczona/y, to zależy jak z trudnym tematem się zmierzyłaś/łeś, proces trwa po ustawieniu, więc możesz przez najbliższy czas doświadczać różnego rodzaju zmian, emocji, wglądów w swoją sytuację, symbolicznych snów etc. Jeśli czujesz taką potrzebę, chcesz się ze mną podzielić wrażeniami – proszę napisz na messengerze strony Ustawienia Systemowe Anna Wolff. Odpiszę w wolnej chwili. Nie dzwoń proszę bez umówienia się wcześniej – w trakcie dnia pracuję, na weekendach również (prowadzę warsztaty) - nie mam możliwości spontanicznego odbierania telefonów i odpisywania na wszystkie pytania ad hoc. Czasem jeśli mam wolną chwilę – to się zdarza ale rzadko.

9. Proszę jeśli masz pytania odnośnie swojej sytuacji – umów się na sesję, wtedy popracujemy nad tym – nie jestem w stanie odpowiadać na pytania na messengerze, gdzie szukacie rozwiązania swoich problemów – możesz posłuchać moich live-ów na YouTube lub Facebooku. Tam prowadzę medytacje i sugeruję często co zrobić w danej sytuacji, jeśli to nie wystarczy – zdecyduj się na pracę z problemem – indywidualnie bądź podczas warsztatów online, lub stacjonarnych.

 

Dziękuję za uwagę i do zobaczenia 

bottom of page