top of page

niedz., 26 gru

|

Platforma Zoom

Warsztat Online: Wewnętrzna Czarownica

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Warsztat Online: Wewnętrzna Czarownica
Warsztat Online: Wewnętrzna Czarownica

Czas i lokalizacja

26 gru 2021, 15:00 – 20:00 CET

Platforma Zoom

O wydarzeniu

Zapraszam serdecznie na warsztaty „Wewnętrzna Czarownica”

"Wiedźma to ta, która w każdej chwili życia potrafi odnaleźć w sobie spokój. Wiedźma to ta, która wie, że empatia jest darem, a nie przekleństwem. Wiedźma to ta, która nie boi się iść pod prąd i zawsze pozostaje sobą. Wiedźma to ta, która widzi to, czego inni nie chcą dostrzegać. Wiedźma to ta, która wybacza słabości – tak sobie, jak i innym. Wiedźma to ta, która wie, iż każdy człowiek jest częścią świata i zasługuje na miłość." A. K.G. W niezwykłej grupie kobiet będziemy :

- wracać do momentu kiedy została odebrana lub zablokowana nam nasza wewnętrzna siła - odblokowywać wewnętrzną intuicję, jasnowidzenie, jasnosłyszenie, jasnoodczuwanie - uwalniać blokady, pieczęcie i ograniczające przekonania i programy - odkrywać swoje talenty i dary w poprzednich wcieleniach i łączyć się z nimi aby móc w pełni realizować swój potencjał w tym wcieleniu - wrócimy do kontaktu z Prasiłą Kobiecą - będziemy pracować z kobiecością, seksualnością, płodnością, kreatywnością - będziemy przywracać utraconą godność, szacunek i wewnętrzną Moc i łączyć się ze swoim Kobiecym Rodem – nauczymy się korzystania z błogosławieństw i wsparcia jego członkiń

To co mogę Ci zaoferować to bezpieczna kobieca przestrzeń pełna AKCEPTACJI I ZROZUMIENIA. Przestrzeń, w której nie musisz czuć się oceniana za to jak się czujesz. A wręcz odwrotnie - będziesz mogła poczuć się doceniona za to jaka jesteś.

INFORMACJE ORGANIZACYJNE: - Warsztaty odbywają się ONLINE na platformie Zoom -Link jest wysyłany automatycznie po dokonaniu rezerwacji.

LICZBA MIEJSC JEST OGRANICZONA.

Pracujemy w małych grupach po to, by zapewnić sobie jak największy komfort i swobodę do wyrażania siebie.

Jeśli się wahasz lub potrzebujesz więcej informacji, proszę skontaktuj się ze mną poprzez wysłanie maila na: ustawienia.invinity@gmail.com, gdzie odpowiem na twoje pytania.

Opcja

 • Ustawienie własne - WYPRZEDANE

  400,00 zł
  Wyprzedane
 • Promocyjny Bilet

  350,00 zł
  + Opłata za obsługę 8,75 zł
  Wyprzedane

To wydarzenie jest wyprzedane

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page