top of page

czw., 29 lip

|

Platforma Zoom

Warsztat Online: Uzdrowienie Kobiecego Rodu

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Warsztat Online: Uzdrowienie Kobiecego Rodu
Warsztat Online: Uzdrowienie Kobiecego Rodu

Czas i lokalizacja

29 lip 2021, 15:00 – 20:00

Platforma Zoom

O wydarzeniu

Zapraszam na Warsztaty "Uzdrowienie Kobiecego Rodu" online.

Będziemy pracować z problemami takimi jak: -niska samoocena -poczucie braku i samotności -zaburzone poczucie własnej wartości -poczucie, że się jest tą gorszą -poczucie winy -lęk przed byciem sobą -lęk, że sobie nie dam rady -trudne relacje z rodziną -problemy z kobiecością i seksualnością -problemy w relacjach z mężczyznami -brak poczucia zasługiwania na miłość

Będziemy uwalniać wszystko to co stoi na przeszkodzie osiąganiu pełnej Wewnętrznej Mocy oraz dostępowi do naszych Kobiecych Darów i Talentów.

Spotkamy się z naszymi Przodkiniami i połączymy z nimi w Kręgu aby nas pobłogosławiły i wspierały w naszej Życiowej Drodze i Powołaniu.

Podczas warsztatów wybieram te metody, które są najbardziej dostosowane do potrzeb uczestniczek tj. ustawienia systemowe, intuicyjne, karmiczne oraz NLP.

Dodatkowo skupię się na tym, by podczas medytacji i wizualizacji pomóc uczestniczkom osiągnąć spokój i harmonię wewnętrzną.

Będziemy łączyć się wspólnie z innymi kobietami, którym tak samo jak Tobie: -nie układa się im w relacjach damsko-męskich -czują słabe połączenie ze swoją kobiecością -są zbyt silne lub zbyt uległe w relacjach -przyciągają toksycznych partnerów -są samotne i nie mogą znaleźć partnera -mają trudności z zarządzaniem emocjami

To co mogę Ci zaoferować to bezpieczna przestrzeń pełna AKCEPTACJI I ZROZUMIENIA. Przestrzeń, w której nie musisz czuć się oceniana za to jak się czujesz. A wręcz odwrotnie - będziesz mogła poczuć się doceniona za to jaka jesteś.

INFORMACJE ORGANIZACYJNE: - Warsztaty odbywają się ONLINE na platformie Zoom -Link zostanie przysłany w dniu warsztatów przez maila

LICZBA MIEJSC JEST OGRANICZONA.

Pracujemy w małych grupach po to, by zapewnić sobie jak największy komfort i swobodę do wyrażania siebie.

Jeśli się wahasz lub potrzebujesz więcej informacji, proszę skontaktuj się ze mną poprzez wysłanie maila na: ustawienia.invinity@gmail.com, gdzie odpowiem na twoje pytania.

Opcja

  • Udział w warsztatach

    400,00 zł
    Sprzedaż zakończona

Suma

0,00 zł

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page