top of page

czw., 14 lip

|

Facebook, YouTube

Mama i Tata w sercu - warsztat online

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Mama i Tata w sercu - warsztat online

Czas i lokalizacja

14 lip 2022, 17:00 – 20:00

Facebook, YouTube

O wydarzeniu

 Rodzice – od tego się zaczyna nasza przygoda z rozwojem. Mama i Tato – nasi najwięksi nauczyciele, źródło miłości dla jednych, urazów i traum dla drugich. Nie możemy stanąć w swojej pełni i mocy jeśli w sercu mamy ból i cierpienie związane z naszym dzieciństwem. Części naszej osobowości – rozszczepione i utknięte w różnym czasie i w różnych wydarzeniach, trzymają nasz potencjał w zamrożeniu i niemocy. Bezsilność i frustracja dziecka czekającego na poczucie bezpieczeństwa, akceptację, bycie zobaczonym i utulonym są wielkie i potrafią w nieskończoność objawiać się w naszych relacjach z partnerem, bliskimi osobami, w szkole, pracy. Wszędzie tam gdzie nieskończoność odbić naszych rodziców ukazuje się tak długo aż nie odrobimy lekcji z nimi związanych.

Jeśli  poczujesz, że masz ochotę popracować indywidualnie nad swoim tematem związanym z rodzicami - zapraszam Cię na warsztat „Mama i Tata w sercu” będziemy pracować na „otwartym sercu” z miłością i szacunkiem do naszej historii i tego co wciąż nas boli – w emocjach, w ciele i duszy. Nigdy niekończąca się podróż w ramiona Mamy i Taty w kolejnej odsłonie – jeśli czujesz, że chcesz popracować nad swoją wewnętrzną relacją z rodzicami dołącz do nas na wtorkowym warsztacie - 14 lipca o godz.17.00

Warsztat na którym będziemy pracować z relacją z rodzicami i tym co spowodowało poczucie::

- odrzucenia

- byciem niewidzianym/ną

- bycia nie akceptowanym

- bycia niewystarczająco dobrym/dobrą

Przyjrzymy się temu co zatrzymuje Cię w drodze do sukcesu i pełni obfitości w relacjach, związkach  i sytuacji zawodowej.

Jak masz się z Mamą i Tatą - jakie emocje i uczucia są w Tobie, kiedy myślisz o nich.  Bedziemy uwalniać to co Cię blokuje w drodze do Mamy i do Taty. 

Bedziemy pracować z wewnętrznym obrazem rodziców - aby móc przyjąć od nich siłę do działania ich błogosławieństwo aby nam się dobrze wiodło w życiu.

Jeśli chcesz się dowiedzieć o czym będzie ten warsztat - zapraszam na bezpłatny LIVE już jutro na FB i YT będę mówić o 5 ranach emocjonalnych, o tym na co wpływa nasza relacja z rodzicami w dorosłym życiu, dlaczego to takie ważne mieć szacunek do rodziców i pracować z tym tematem. 

Link do funpage na FB:

https://www.facebook.com/akademiaustawiensystemowych.anna.wolff

Link do mojego kanału na YouTube:

https://www.youtube.com/c/AnnaWolffUstawieniaSystemowe

Opcja

Cena

Liczba

Suma

 • Bilet

  350,00 zł

  + Opłata za obsługę 8,75 zł

  350,00 zł

  + Opłata za obsługę 8,75 zł

  0

  0,00 zł

Suma

0,00 zł

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page