top of page

Rekomendacje

zd, 4.jpg

Bernadetta Krzanicka

Polecam z całego serca pracę z Anią. Z wyczuciem poprowadzi każdy, nawet najtrudniejszy temat. Daje od siebie zawsze 100 % i to sprawia że na jej warsztatach zawsze można poczuć się bezpiecznie. Oprócz tematów typowo ustawieniowych, można również skorzystać z bogatej wiedzy z pozostałych dziedzin, którą Ania chętnie się dzieli Ma wielkie serce i jest niesamowicie przyjazną i ciepłą kobietą. Właściwa osoba na właściwym miejscu.

zd.5.jpg

Olga Zajączkowska

Pierwszy raz byłam na takich warsztatch, więc nie wiedziałam czego sie spodzewać. Teraz, jedyne co przychodzi mi na myśl to słowo MAGIA. Absolutna magia. Jestem w ogromnym, pozytywnym szoku. Ania jest niezwykle empatyczną i ciepłą osobą, świetnie prowadzi grupę. Polecam każdemu, kogo ciągnie do tematów ustawień rodzinnych.

obraz_2021-02-19_172351.png

Kuba Nastuła

Już po paru chwilach rozmowy byłem pewien, ze trafiłem w dobre ręce:) Z duża doza empatii i zrozumienia Ania przeprowadziła mnie przez mój problem, pomogła zrozumieć siebie bardziej i uwolnić się od pewnych spraw które czekały na rozwiązanie. Polecam serdecznie sesje z Ania każdemu kto chce odnaleźć pełniejszą część siebie. Dziękuję Ci:)

zd 3.jpg

Mateusz Matt Gralewski

Dziękuje za pomoc i możliwość poznania. 11 lat życia w lęku depresji szukania rozwiązania nagle los zesłał mi Ciebie. Dziękuje to co dla mnie zrobiłaś. Zaczynam żyć swoim życiem na nowo. Osoba która chce pomoc i faktycznie pomaga.

Dziękuje Ci z całego serca <3

zd%202_edited.jpg

Ewelina Kocuba

Polecam w 100%

sesja pełna energii, całe ciało pracowało i czuło co się dzieje,

Ania pełen profesjonalizm, spokój w prowadzeniu sesji,

zachęcam wszystkich, którzy chcą zmienić swoje życie na lżejsze i piękniejsze.

photo 1.png

Justyna Zielińska

Trudno wyrazić słowami to, co czuje serce. Warsztaty u Ani są pełne mocy, miłości i zrozumienia. Z jej umiejętnością akceptacji wszystkiego mogłam w spokoju, w miłości i szacunku przejść ścieżki, których nie znalazłam sama, które były niewidoczne a istnieją.

Całym sercem Polecam Anię Wolff. Dziękuję Aniu <3

bottom of page