top of page

sob., 10 lip

|

Ogrodzieniec

Warsztat Stacjonarny Uzdrowienie Kobiecego Rodu

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Warsztat Stacjonarny Uzdrowienie Kobiecego Rodu
Warsztat Stacjonarny Uzdrowienie Kobiecego Rodu

Czas i lokalizacja

10 lip 2021, 17:00 – 11 lip 2021, 10:00

Ogrodzieniec, Centuria 1, 42-440 Ogrodzieniec, Polska

O wydarzeniu

Zapraszam serdecznie na warsztaty w uroczym leśnym zakątku jakim jest Hotel Centuria w Ogrodzieńcu

10 i 11 lipca warsztat będzie poświęcony rozwijaniu naszego kobiecego potencjału, pracy z emocjami i relacjami, a także obftości w naszym życiu.

Możesz być z nami na warsztatach - przeżyć niezapomniane chwile z wyjątkowymi Kobietami Mocy - korzystać z siły Kobiecego Kręgu, ale także z  zabiegów pielęgnacyjnych i upiększających w SPA.

Jeśli masz dzieci i chcesz je zabrać ze sobą, zajmie się nimi opiekunka (za dodatkową opłatą) na czas trwania warsztatów - to miejsce jest przewidziane także dla dzieci (jest świetnie wyposażony, bezpieczny kącik zabaw). Ceny są ustalane wtedy indywidualnie.

W ciszy pięknego lasu, będziemy pracować nad wzmocnieniem wewnętrznego potencjału, nad kobiecością i seksualnością, ale także obfitością i sukcesem zawodowym oraz materialnym. Będziemy pracować z Kobiecym Rodem, archetypami Boginii, Czarownicy, Kapłanki. Będziemy pracować metodą ustawień systemowych, intuicyjnych i karmicznych oraz NLP. Będziemy osiągać spokój i harmonię wewnętrzną podczas medytacji i wizualizacji. Będziemy uwalniać wszystko to co stoi na przeszkodzie osiąganiu pełnej Wewnętrznej Mocy oraz dostępowi do naszych Kobiecych Darów i Talentów. Spotkamy się z naszymi Przodkiniami i połączymy z nimi w Kręgu aby nas pobłogosławiły i wspierały w naszej Życiowej Drodze i Powołaniu.

Będziemy pracować z problemami takimi jak: - poczucie własnej wartości/niska samoocena, poczuciem, że się jest tą gorszą - poczucie winy - lękiem przed byciem sobą - lękiem, że sobie nie dam rady - negatywnymi przekonaniami na temat swojej kariery zawodowej oraz niemożliwości osiągnięcia sukcesu - problemami w relacjach damsko-męskich, rodzinnych i zawodowych - problemami dotyczącymi kobiecości i seksualności - poczuciem braku i samotności - problemami finansowanymi

Program: Dzień I – sobota 17.00 rejestracja uczestniczek 17.30 – 19.30 warsztaty "Uzdrowienie Kobiecego Rodu cz. I" 19.30 – 21.00 SPA (basen, jaccuzi, sauna mokra/sucha, zabiegi pielęgnacyjne w promocyjnych cenach) - czas wolny

Dzień II – niedziela 10.00 – 13.30 warsztaty "Uzdrowienie Kobiecego Rodu cz. II" 13.30 – 15.30 przerwa obiadowa 15.30 – 18.00 warsztaty

Opcja

 • Udział w warsztacie

  Cena zawiera udział w warsztacie - kawa, herbata, ciastka oraz lunch w niedzielę, udział w loterii książkowej.

  900,00 zł
  + Opłata za obsługę 22,50 zł
  Sprzedaż zakończona
 • Udział w warsztacie

  Cena zawiera udział w warsztacie - nocleg, śniadanie, kawa, herbata, ciastka oraz lunch w niedzielę, udział w loterii książkowej.

  1100,00 zł
  Sprzedaż zakończona
 • Udział w warsztacie 11.07

  udział w jednodniowym warsztacie 11.07 tj niedziela. cena zawiera: kawa, herbata, ciastka, lunch, udział w loterii książkowej.

  650,00 zł
  Sprzedaż zakończona
 • Bilet promocyjny

  Bilet dla uczestniczek warsztatu Uzdrowienie Kobiecego Rodu ONLINE

  400,00 zł
  + Opłata za obsługę 10,00 zł
  Sprzedaż zakończona

Suma

0,00 zł

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page