top of page

pt., 26 kwi

|

Wrocław

Utracony bliźniak - uzdrowienie więzi - warsztat A. Ramody Austermanna

Nie prowadzimy sprzedaży biletów
Zobacz inne wydarzenia
Utracony bliźniak - uzdrowienie więzi - warsztat A. Ramody Austermanna
Utracony bliźniak - uzdrowienie więzi - warsztat A. Ramody Austermanna

Czas i lokalizacja

26 kwi 2024, 15:00 – 28 kwi 2024, 16:00

Wrocław, Koreańska 13, 55-010 Wrocław, Polska

O wydarzeniu

Do dzisiaj niewiele wiemy o tym jak ważny jest czas spędzony w brzuchu  matki w kontekście dalszego życia człowieka. Co dziesiąta osoba na  początku ciąży nie jest tam sama. Jeśli w łonie kobiety znajdują się  bliźnięta i jedno z nich umiera, drugie przeżywa szok, którego później  nie jest świadome. W duszy pozostaje dziura. Dręcząca tęsknota,  samotność i niezrozumiałe poczucie winy mogą być skutkami tej wcześniej  straty. Osoba, która przeżyła wciąż będzie szukać swojego bliźniaka. Dyplomowany  psycholog - Alfred Ramoda Austermann autor bestsellerowej ksiązki  “Dramat w łonie matki – Utracony bliźniak” – opracował własną metodę  pracy z traumą związaną z utratą bliźniaka.

 Podczas trzydniowego warsztatu terapeutycznego będziemy pracować nad: -  poczuciem samotności, odcięcia, poczuciem winy, brakiem sprawczości w  życiu i wszystkim tym co związane jest z naszym utraconym bliźniaczym  rodzeństwem.

 Warsztat jest skierowany doosób, które chcą uwolnić traumę związaną z utraconym bliźniakiem oraz terapeutów, ustawiających, coachów i psychologów. 

 Dzięki temu warsztatowi – - poznasz techniki i metodę pracy z utraconym bliźniakiem - uwolnisz zatrzymane emocje i zapis traumy z ciała - doświadczysz uzdrawiającego przepływu miłości

Warsztat bedzie tłumaczony na język polski 

 Warsztaty odbędą się we Wrocławiu na ul. Koreańska 13 (Brochów)

 Grafik warsztatu: Piątek 26 kwietnia 2024 godz. 15.00 – 19.00 Sobota 27 kwietnia 2024 Godz. 10.00 – 19.00 (dwugodzinna przerwa obiadowa w trakcie) Niedziela 28 kwietnia 2024  9.00 – 16.00 (godzinna przerwa obiadowa w trakcie)

 Koszt udziału: 1700 zł

Zadatek 500 zł - reszta na miejscu 

Uwaga: dostępne tylko 15 miejsc

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page