top of page

Im silniejsza kobieta tym większe cierpienie za nią stoi...


Silne kobiety, te co niosą za swoje Babcie, Prababcie, Praprababcie - ból, gniew, żal i nienawiść. Niosą piętno ciężkiego Losu.


Te co się nie ugną. Te co resztkami sił nakarmią, zadbają, oddadzą resztkę swojej energii. Nadodpowiedzialne - być może w milczącej powadze patrzące na życie, widząc wokół jedynie cierpienie, niedostatek lub powtarzają w kółko te same schematy...


Te co przeklinają wielokroć w duchu mężczyzn. Za te wszystkie bite, gwałcone kobiety co nie mogły wykrzyczeć swojej krzywdy. Te co uratują każdego, a przynajmniej spróbują…choć same uratować siebie nie mogą. Młode kobiety wściekłe na mężczyzn. Za to że nieobecni, za to że nieodpowiedzialni. Utyrane potulnością, łagodnością i służące z miłością nadużywającym ich rodzicom lub partnerom.


I te wojowniczki w żelaznych pancerzach, które skrywają gniew i wściekłość co mogły by zabić. Za mamę, za babcie, za te co nie mogły się bronić. Te potężne kobiety co potrafią być bezwzględne, zimne i niedostępne a duszy płaczą w nich małe skrzywdzone dziewczynki. Te co nie potrafią zatrzymać języka gniewu i złości, bo klną i przeklinają kobiecy los i mężczyzn za klika pokoleń cierpiących kobiet.


Te co odrzucają, porzucają, bo tak bardzo boją się, że jeśli one tego nie zrobią, ktoś je uprzedzi i przyjdzie cierpienie. Te co chcą mieć władzę i kontrolę za przodków, którzy byli w niewoli albo za kobiety wydawane za mąż bez ich zgody. „Nie dam się mamo, babciu tak jak ty, ja się nie ugnę będę twarda”.


I te co nienawidzą rodziców – za to że bili, za to że zdradzali, za to że nie dawali bezpieczeństwa. Za te traumy nieuzdrowione, za całe zło tego świata.


Ile dźwigasz kobieto? Za jak wielu?


Zamknij oczy i popatrz ilu przodków za Tobą stoi? Ile losów trudnych i ciężkich próbujesz nieść?


I naprzeciw siebie wyobraź sobie siebie wolną od ciężarów przeszłości, otuloną łagodnością i dającą sobie miłość. Widzisz tylko siebie i swoje dobro. Widzisz tylko siebie i swoją miłość. Jesteś dla siebie dobra i łagodna. Wybaczasz sobie, że innym wybaczyć nie potrafisz. Czy widzisz siebie taką?


Kiedy stawiasz się na pierwszym miejscu, kiedy wkładasz sobie na głowę koronę królowej i podziwiasz siebie. Że dałaś tyle razy radę, że uniosłaś tyle porażek. Że już nie zbawiasz bliskich i nie próbujesz zdobyć ich miłości bo sama stałaś się miłością – bo kochasz siebie i umiesz zadbać o siebie jak najtroskliwszy rodzic na świecie. Budzisz się rano i pytasz siebie co zrobię dzisiaj aby uczcić siebie, aby świętować swoje życie? Co zrobię dla siebie aby czuć się piękna i spełniona. Co mogę jeszcze wspanialszego wymyślić aby czuć się dobrze? Jak mogę zadbać o siebie i swoje potrzeby lepiej?


Patrzysz w lustro, czeszesz włosy być może robisz makijaż i wybierasz swoją najlepszą bluzkę zakładasz ją i mówisz: „Kochanie jesteś warta najlepszej oprawy, zasługujesz na piękno”. Nieważne, czy ktoś to zauważy, doceni. Zrób to dla siebie. Bo zasługujesz na dobro i piękno każdego dnia. Wybieraj przyjaciół i znajomych uważnie, wybieraj tylko tych co Ci dobrze życzą, co Cię kochają.


Uwolnij się od wszystkiego co ciężkie i trudne. Jeśli tkwisz w ciężkiej sytuacji po uszy, zrób plan – nazwij go Moje Szczęśliwe Życie – i wytycz sobie zadania i cele, które będziesz realizować aby zmienić być może wszystko. I nawet jeśli by miało to trwać kilka lat…warto. Nigdy się nie poddawaj i nie ustawaj w szukaniu lepszych dróg do własnego szczęścia.


Ucz się - ucz się na własnych porażkach czego nie robić, co robić inaczej.


Bądź strategiem – wyciągaj wnioski.


Jeśli trzeba schodź do przeszłości i uwalniaj to co stoi Ci na przeszkodzie.


Tobie jest dane więcej....


Podziękuj za wszystkie trudne lekcje, które dostałaś i z wdzięcznością i lekkością zacznij nowe życie.


Tutaj. Teraz. Wybierz siebie. Na pamiątkę wszystkich Przodków, od których przyszło Twoje Życie. Ty już możesz inaczej.


Wybór należy do CiebieA jeśli chciałabyś przyjrzeć się bliżej temu, co Cię obciąża. Temu, co sprawia, że żyjesz tak jakbyś kompletnie o sobie zapomniała...

To zapraszam Cię na warsztat "Uzdrowienie Kobiecego Rodu" online lub stacjonarnie.


W kameralnym gronie przypatrzymy się temu, co tak naprawdę Cię blokuje i nie pozwala za wszelką cenę zapomnieć o sobie...


Wystarczy zacząć od siebie i małymi krokami odszukać wewnętrzną siłę, która z czasem została zapomniana...


Jeśli chcesz przyjrzeć się swoim potrzebom i przestać oddawać swoje życie na poczet innych zapraszam do inwestycji w warsztaty.


Wspólnie popracujemy na tym, co nieuzdrowione i nieuleczone po to, by odkryć to kim jesteś naprawdę - Miłością.


Anna Wolff322 wyświetlenia0 komentarzy

Comments


bottom of page